IT outsourcing | Správa sítě, serverů a počítačů

IT outsourcing

Vlastníte malou nebo střední firmu a potřebujete někoho, kdo se vám postará o plynulý chod informačních technologií? Převeďte starosti o IT ve vaší firmě na nás. Zajistíme plynulý chod služeb spojené s IT, pomůžeme vám se zabezpečením vašich firemních dat a postaráme se o uživatelskou podporu vašich zaměstnanců, aby je žádný problém s počítačem neomezoval ve vykonávání práce. Mezi naše specializace patří kompletní správa Windows prostředí, tedy uživatelských stanic i aplikačních serverů. Zajistíme vám větší zabezpečení vaší firemní infrastruktury a pomůžeme vás ochránit před úniky dat či napadení celé vaší firemní infrastruktury viry.

Pro koho je
IT outsourcing

IT outsourcing je určen zejména pro menší a střední firmy, kterým by se nevyplatilo mít své vlastní IT oddělení. My vám toto oddělení nahradíme a postaráme se o vaší firemní infrastrukturu a veškerou uživatelskou podporu. Je vhodný jak pro větší firmy s několika servery a vlastní infrastrukturou, tak i pro menší společnosti s větším množstvím samostatných PC.

Jaké výhody má
IT outsourcing

Mezi výhody outsoucringu patří to, že přenecháte chod a veškeré další starosti ohledně vaší infrastruktury na nás. My vám zajistíme plynulý a bezpečný chod vašich služeb. Další výhodou jsou nemalé úspory nákladů za vedení vlastního IT oddělení. Každé společnosti přidělujeme vlastního IT správce, který bude řešit veškeré vaše problémy.

Uživatelská podpora

Postaráme se o kompletní technickou podporu vašich zaměstnanců a jejich koncových stanic. Zajistíme, aby vaši zaměstnanci měli plně funkční počítače a to jak po hardwarové tak i softwarové stránce. Dále vás bude pravidelně navštěvovat náš technik, který bude řešit problémy přímo na místě a pokud tam zrovna nebude, tak vaše požadavky vyřešíme vzdáleně.

Kontaktní formulář

První konzultace a nacenění je zdarma.


WaveIT © 2020  |  Všechna práva vyhrazena   |  Mapa stránek
 info@waveit.cz   +420 704 129 568