Přivést zákazníky | Buďte vidět v online světě

Digitální marketing

Podnikáte v online světě? Vlastníte webové stránky nebo stránku na sociálních sítích a potřebujete získat více návštěvníků? Jste na správném místě, my vám s tím pomůžeme. V dnešním online světě je důležité, aby vaše webová stránka, produkt nebo služby, co nabízíte, byly snadno k nalezení a k tomu vám pomůže placená reklama, která zajistí, že budete na předních příčkách ve vyhledávačích.
Cena se odvíjí od požadovaného počtu oslovených lidí denně, délky reklamní kampaně a počtu propagovaných příspěvků. Pro příklad, základní měsíční reklama ve vyhledávači Google vyjde přibližně na 3 000 Kč, měsíční propagace na Facebooku začíná od 500 Kč (uvedené ceny jsou pro nejnižší možný počet oslovených lidí denně).

Proč investovat
do reklamy

V dnešní době není jednoduché se prosadit, proto je důležité, aby vaše stránky, firma nebo eshop byly lehce k nalezení a byly vidět na vyhledávačích. Propagace firmy je pro to nezbytná, jak už na sociálních sítích, tak i na Google vyhledávači. Zajistí vám větší návštěvnost a ta přináší i více potencionálních klientů, kteří se o vás, vaší firmě, či vašech produktech právě dozvěděli.

První místo ve
vyhledávačích

Díky placené reklamě a kvalitní SEO optimalizaci na vaší webové stránce získáte přední příčky v internetových vyhledávačích. Přední příčky zajistí vaší webové stránce vyšší návštěvnost a tím i potenciální zisk nových klientů, kteří by se jinak o vás nemuseli vůbec dozvědět. Placená reklama vás umístí ve vyhledávání před vaše konkurenty, kteří si reklamu neplatí a díky tomu budou lidé dříve navštěvovat vaše stránky.

Reklama na
sociálních sítích

Sociální sítě patří mezi nejpoužívanější a tudíž i nejnavštěvovanější stránky na světě, proto je důležité zde mít kvalitní propagaci. Základ je mít vytvořenou stránku s vaší firmou či produktem, který chcete propagovat, sdílet kvalitní a jedinečný obsah a samozřejmě placená reklama, která vám zajistí to, že vás uvidí více návštěvníků sociálních sítí.

Jak probíhá tvorba reklamní kampaně?

Prohléďnete si celý proses tvorby vaší budoucích reklamní kampaně.


Odeslání poptávky

Schůzka

Tvorba reklamy

Feedback

Monitorovaní reklamní kampaně

Kontaktní formulář

První konzultace a nacenění je zdarma.


WaveIT © 2020  |  Všechna práva vyhrazena   |  Mapa stránek
 info@waveit.cz   +420 704 129 568