Tvorba webových stránek | Moderní responzivní web již od 8000 Kč

Webové stránky a e-shopy

Podnikáte nebo rozjíždíte projekt v online světě a potřebujete někoho, kdo vám udělá kvalitní online prezentaci? Vlastníte webové stránky, které už nevypadají reprezentativně, nebo jen potřebujete pomoct se správou vašich současných webových stránek? Tak to jste na správném místě! Ve WaveIT se zabýváme tvorbou a správou webových stránek a eshopů. Celý proces vývoje začíná analýzou vašich potřeb. Zeptáme se vás na vaši vizualní představu, obchodní cíle a cílové publikum, na které má váš nový web směřovat. Získané informace použijeme k vytvoření webu přímo vám na míru. Při tvorbě webu dáváme poslední slovo zákazníkovi pro kterého weby tvoříme.

Na míru,
bez šablon

Nabízíme tvorbu webových stránek nebo eshopu na míru. Stránky vám sami napíšeme, nepoužíváme šablony z internetu ani wordpress. Stránky přizpůsobíme vaším představám a potřebám! Pro tvorbu používáme nejmodernější technologie jako je například HTML5, CSS3 a další.

Profesionální
SEO optimalizace

V ceně pro vás uděláme kompletní SEO optimalizaci, aby vaše stránka byla na internetu vidět už od začátku. Po domluvě pro vás rádi naimplementujeme na webové stránky monitoring návštěvnosti a pomůžeme se základní reklamou na Googlu nebo na sociálních sítích.

Čitelný na všech
zařízeních

Protože si uvědomujeme, že v dnešní době se čím dál častěji používá mobilní telefon či tablet k prohlížení webových stránek, tak se soustředíme, aby stánky byly čitelné i na těchto zařízeních. Proto jsou všechny naše webové stránky responzivní a dostupné pro všechny již od začátku.

Propojení webových stránek

Sociální sítě, web hosting a nebo třeba i rezervační system.

Sociální sítě

Nabízíme možnost propojení s Instagramem, Facebookem a nebo použítí Google recenzí přímo na vašem novém webu. Pokud využíváte některou ze sociálních sítí pro firemní účely, není pro nás žádný problém ji propojit s vaší webovou stránkou.

Web hosting

Další samozřejmostí je pro nás zajištění kvalitního hostingu a podporu zabezpečení vašeho webu pomocí SSL certifikátu. Certifikát si můžete obstarat sami a nebo nechat nás vyřešit vše za vás. Hostingové servery se nachází výhradně v ČR.

Systém rezervací

Jako další doplňkovou službu vám můžeme nabídnout tvorbu rezervačního systému i s platební bránou, který dokáže odesílat emailové nebo SMS upozornění po rezervaci i před rezervovaným termínem přímo vašemu zákazníkovi.

Jak probíhá tvorba webových stránek?

Prohlédněte si celý proses tvorby vašich budoucích webových stránek.


Odeslání poptávky

Schůzka

Tvorba webu

Feedback

Spuštění webu

Jednostránkový web

8 000 Kč
Ceny jsou bez DPH
Jednostránková prezentace
Základní SEO optimalizace
Responzivní design
Na míru, bez šablon
Rychlé nasazení

Standartní web

od 10 000 Kč
Ceny jsou bez DPH
Více stránkový web
Profesionální SEO optimalizace
Responzivní design
Na míru, bez šablon
Pokročilé funkce

E-shop

od 30 000 Kč
Ceny jsou bez DPH
Prostředí pro správu
Profesionální SEO optimalizace
Responzivní design
Platební brána
Pokročilé funkce

Kontaktní formulář

První konzultace a nacenění je zdarma.


WaveIT © 2020  |  Všechna práva vyhrazena   |  Mapa stránek
 info@waveit.cz   +420 704 129 568