Uživatelská podpora | Kompletní péče o váš počítač

Uživatelská podpora

Vlastníte počítač nebo notebook a máte s ním technické problémy, ať už hardwarové nebo softwarové? Potřebujete pomoct s výběrem a sestavení počítače na míru? Již vám starý počítač nestačí rychlostně a potřebujete zvýšit jeho výkon? Tak to jste na správném místě. Ve WaveIT se zabýváme od výběru vhodných komponentů pro váš počítač přes skládání, opravy až po instalace potřebného hardwaru i softwaru.
Ceny se odvijí od časové náročnosti požadovaného zákroku, cena se počítá z hodinové sazby. Nabízíme první konzultaci a přibližné předběžné nacenění vašeho problému zcela zdarma, stačí nás kontaktovat na našem telefoním čísle 704 129 568 nebo vyplnit kontaktní formulář níže.

Problém s hardwarem

Nefunguje vám počítač a máte podezření na poškozený hardware? Nevadí, obraťte se na nás a my vám ho opravíme. Zjistíme, zda je nějaká součástka poškozená, zhodnotíme její stav a součástku opravíme či vyměníme za novou. Pokud už vám nestačí výkon vašeho stávajícího počítače a uvažujete o jeho vylepšení či nákupu nového, tak se na nás můžete obrátit a my vám s tímto rozhodnutím pomůžeme.

Problém se softwarem

Pokud máte problém s vaším operačním systémem (Windows) nebo jen potřebujete pomoci s výběrem či instalací jiného programu, tak se na nás můžete obrátit. Problémy řešíme vzdáleně a to kvůli tomu, aby jste nemuseli opouštet váš domov a díky celkovému urychlení procesu opravy.

Výběr počítače
na míru

Potřebujete pomoct s výběrem či sestavením počítače? Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme vám s výběrem notebooku nebo počítače přesně pro vaše potřeby. K tomu vám zařízení připravíme a vy nebude muset nic řešit. Stačí zapnout a používat!

Kontaktní formulář

První konzultace a nacenění je zdarma.


WaveIT © 2020  |  Všechna práva vyhrazena   |  Mapa stránek
 info@waveit.cz   +420 704 129 568